"Liepājas metalurgs" sezonu sāk ar graujošu uzvaru

SMSCREDIT Latvijas futbola virslīgas jauno sezonu piektdienas vakarā ar uzvaru sāka "Liepājas metalurgs", kas "Daugavas" stadiona rezerves laukumā ar 4:0 (1:0) sagrāva FS Metta/LU komandu.

Divus vārtus guva Jurģis Kalns, bet pa reizei precīzi sita Dmitrijs Hmizs un Jānis Ikaunieks.

Pirmais puslaiks aizritēja ar nelielu mājinieku pārsvaru, bet tikai dažas minūtes pirms pārtraukuma Kalns ar spēcīgu sitienu vārtu augšējā stūrī no soda laukuma robežas guva pirmos vārtus.

Uzreiz pēc pārtraukuma Kalnam izdevās tikpat skaits sitiens jau otrā laukuma galā, bet puslaika vidū Hmizs ar visai negaidītu, bet precīzu sitienu no 17 metriem panāca jau 3:0.

Punktu spēlei pielika Ikaunieks, kuram vien atlika ieripināt bumbu tukšos vārtos pēc triju "metalurgu" izgājiena pret viesu vārtsargu.

Nākamo spēli "Metalurgs" aizvadīs 7. aprīlī Rīgā ar vietējo "Daugavu".

Citas 1. kārtas spēlēs virslīgā notiks šajā nedēļas nogalē.

"Liepājas metalurgs" - "Metta/LU" 4:0 (1:0)

Vārti: Kalns 40', 52', Hmizs 68', J.Ikaunieks 86'.

"Liepājas metalurgs": Doroševs, Hmizs (I.Šlampe 90'), Zirnis, Flaksis, Jemeļins, Soloņicins, Zuntners, Šadčins (Petruks 87'), Kalns, J.Ikaunieks, Askerovs (Afanasjevs 55').

"Metta/LU": Biezais, Skābardis (Priedēns 74'), Māris Savinovs, Mārcis Savinovs, Rožkovskis, Vardanjans, M.Riherts, Parfjonovs (Vanags 66'), Kalniņš, Milašēvičs, J.Višņakovs (Grāveris 59').

Brīdinājumi: Hmizs - M.Riherts, Kalniņš.

Tiesnesis: Vitālijs Spasjonnikovs.