"Liepājas metalurgs" savā laukumā centīsies pagarināt Baltkrievijas čempionāta ceturtdaļfināla sēriju

Latvijas čempionvienība hokejā "Liepājas metalurgs" šodien savā laukumā cenšas pagarināt Baltkrievijas atklātā čempionāta (BAČ) ceturtdaļfināla sēriju, kurā sacenšas ar Soļigorskas "Šahtjor" komandu.

Abu komandu trešais mačs Liepājā sāksies plkst.18.30.

Pēc divām cīņām izbraukumā liepājnieki sērijā līdz trim uzvarām nokļuvuši iedzinējos ar 0-2. Kā ziņots, sērijas pirmajā mačā piektdien Liepājas kluba spēlētāji piedzīvoja "sauso" zaudējumu ar rezultātu 0:2, bet dienu vēlāk "Liepājas metalurga" komanda cieta neveiksmi pagarinājumā ar 4:5.

Ja "Liepājas metalurga" komandai trešajā mačā izdosies uzvarēt, nākamo reizi abas komandas sacentīsies trešdien. Savukārt piektais mačs nepieciešamības gadījumā tiks aizvadīts 8.martā, Soļigorskā.