"Liepājas metalurgs" sagrauj klubu ASK/"Ogre", izvirzoties vadībā Latvijas čempionāta finālsērijā 3

Latvijas hokeja čempionāta finālsērijas piektajā spēlē trešdien pagājušās sezonas čempionvienība "Liepājas metalurgs" savā laukumā ar rezultātu 10:4 (4:1, 4:1, 2:2) sagrāva pērnās sezonas vicečempionus ASK/"Ogre", sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 3-2.

Trīs vārtus liepājnieku labā guva Valērijs Fiļimonovs, bet pa reizei precīzi meta Aleksandrs Gorškovs, Toms Zeltiņš, Vents Feldmanis, Darjus Lelens, Konstantīns Mihailovs, Aldis Āboliņš un Sergejs Daņilovs.
Savukārt ASK/"Ogre" labā vārtus guva Mihails Kokļins, Toms Bluks, Vjačeslavs Fanduļs un Edgars Adamovičs.

Mača 25.minūtē notika nepatīkams incidents. Pēc mājinieku sestajiem gūtajiem vārtiem, kad rezultāts kļuva 6:2 "Liepājas metalurgs" labā, ASK/"Ogre" komanda atstāja laukumu, jo viesu kluba rezervistu soliņa virzienā tika mests alus kauss, kā rezultātā ar alu tika apliets ASK/"Ogre" galvenais treneris Leonīds Beresņevs. Tomēr pēc ģērbtuvē pavadītajām vairākām minūtēm ASK/"Ogre" hokejisti nolēma atgriezties laukumā un turpināja maču.

Kopumā otrā trešdaļa aizritēja rupjā cīņā, jo komandas kopumā nopelnīja 77 soda minūtes, bet ASK/"Ogre" kapteinis Andrejs Ignatovičs par tiesneša lēmuma apstrīdēšanu saņēma 20 minūšu disciplinārsodu un atstāja laukumu.

Arī trešajā trešdaļā, paralēli gūtajiem vārtiem, kaislības sita augstu vilni, un mača 43.minūtē starp abu komandu spēlētājiem izcēlās masveida kautiņš, pēc kura uz noraidīto soliņa prātus atvēsināt devās četri ASK/"Ogre" spēlētāji un četri "Liepājas metalurgs" hokejisti.

Arī turpinājumā spēlētāju emocijas nebija pieklusušas un spēles 51.minūtē ASK/"Ogre" uzbrucējs Andrejs Maslovskis nometa cimdus un uzsāka pakaļdzīšanos liepājnieku līderim Edijam Brahmanim, kurš centās aizbēgt no iekarsušā Maslovska. Ogres komandas spēlētājam tomēr izdevās noķert Brahmani, raidot viņam vairākus sitienus pa galvu un seju. Maslovski nomierināt izdevās tikai ar līnijtiesneša un ASK/"Ogre" spēlētāju kopējām pūlēm.

Divas ar pusi minūtes pirms trešās trešdaļas beigām sakauties paspēja arī pieredzējušais Fanduļs ar 19 gadus veco Gunāru Skvorcovu, tomēr šī bija pēdējā masveida dūru vicināšana šajā mačā. Trešajā trešdaļā komandas kopumā nopelnīja 89 soda minūtes.

Jau ziņots, ka finālsērijas pirmajā spēlē "Liepājas metalurgs" savā laukumā uzvarēja ar rezultātu 3:2, otrajā mačā liepājnieki bija pārāki ar 3:1, sērijas trešajā spēlē svētdien ASK/"Ogre" savā laukumā uzvarēja ar 4:2, bet ceturtajā mačā ogrēnieši bija pārāki ar 2:1.

Sērijas sestā spēle piektdien notiks Ogrē, bet ja finālsērijā būs nepieciešams arī septītais mačs, tad tas 29.martā norisināsies Liepājā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Ledus Pingvīns

Bija interesanti, bet beigās jau par traku! Vai tad tiešām Ogre nevarēja savākties! Atsveicināties arī negāja, tātad tas nozīmē, ka neprot zaudēt!!!

pirms 12 gadiem, 2009.03.26 11:56

aculiecinieks

Hip hip urāaāā Liepājas Metalurgam
....Fanduļ, Fanduļ tev pašam kauns nav????

pirms 12 gadiem, 2009.03.26 09:32

Sports