"Liepājas metalurgs", "Rīga 2000" un "Latgale" izcīna uzvaras Baltkrievijas hokeja čempionāta spēlēs

Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta (BAČ) spēlēs svētdien no Latvijas klubiem uzvaras izcīnīja "Liepājas metalurgs", Rīga 2000" un Daugavpils "Latgale" komandas.

Latvijas čempionvienība "Liepājas metalurgs" izbraukumā ar 5:1 (2:0, 2:0, 1:1) pieveica "Brest" hokejistus. Divus vārtus liepājnieku labā guva Aldis Āboliņš, bet pa reizei precīzi meta Māris Jass, Darjus Lelens un Juris Ozols.

Komanda "Rīga 2000" savā laukumā ar 6:3 (2:0, 3:0, 1:3) pārspēja Minskas "Keramin" spēlētājus. Trīs vārtus mājinieku labā guva Jānis Staupe, divus vārtus guva Gints Meija, bet vēl vienu reizi pretinieku vārtsargu pārspēja Edgars Brancis.

Citā spēlē "Latgale" ar rezultātu 6:3 (2:1, 3:1, 1:1) mājās uzvarēja Bobruiskas klubu "Šiņņik". Katrs pa diviem vārtiem uzvarētāju rindās guva Lukašs Peks un Lukašs Jureks, bet pa reizei precīzi meta Egīdijs Bauba un Kristiāns Pelšs.

Savukārt ceturtais Latvijas klubs ASK/"Ogre" cieta pamatīgu sakāvi, ar rezultātu 1:8 (0:2, 1:2, 0:4) viesos kapitulējot Grodņas "Ņeman" hokejistu priekšā. Zaudētājiem vienīgos vārtus guva Kirils Ugarovs.

Citā BAČ mačā Žlobinas "Metallurg" komanda, kurā spēlē Latvijas hokejisti Agris Saviels, Elvis Želubovskis un Viktors Bļinovs, svētdien viesos ar 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) zaudēja turnīra līdervienībai Minskas "Junostj".

Saviels ar rezultativitāti un soda minūtēm neizcēlās, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls. Bļinovs nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1, savukārt Želubovskis šajā mačā nepiedalījās.

Baltkrievijas čempionāta kopvērtējumā "Liepājas metalurgs" komanda 43 spēlēs tikusi pie 73 punktiem un kopvērtējumā ieņem astoto vietu, kas ir augstākā pozīcija starp Latvijas klubiem. "Rīga 2000" ar 51 punktu 44 mačos patlaban ieņem desmito vietu, ASK/"Ogre" ar 43 spēlēs izcīnītiem 32 punktiem ieņem 12.vietu, bet "Latgale" ar 28 punktiem 44 spēlēs atrodas pirmspēdējā, 13.pozīcijā.

Turnīra tabulas līderi ir "Junostj" hokejisti, kuru kontā ir 111 punkti 45 spēlēs.

Pievieno komentāru

Sports