"Liepājas metalurgs" pieveic Daugavpils "Dinaburg", atgūstot līderpozīciju "LMT Virslīgas" kopvērtējumā

Latvijas futbola čempionāta - "LMT Virslīgas" - vienīgajā svētdienas spēlē "Liepājas metalurgs" komanda ar rezultātu 2:1 (2:1) pārspēja Daugavpils "Dinaburg" vienību, atgūstot līderpozīciju kopvērtējumā.

Liepājnieku rindās abus vārtus guva Kristaps Grebis, bet "Dinaburg" komandā vienīgo precīzo raidījumu izpildīja Valērijs Afanasjevs, kurš spēles sākumā izvirzīja savu komandu vadībā.

Šis "Dinaburg" komandai bija pirmais zaudējums savā laukumā šosezon.

Jau ziņots, ka pirmajās kārtas spēlēs sestdien "Ventspils" komanda ar 4:0 pieveica "Jūrmala-VV" vienību un pārņēma līderpozīciju kopvērtējumā, pastarīšu cīņā Ventspils "Tranzīts" nospēlēja 1:1 ar Rīgas "Daugava" vienību, bet Rēzeknes "Blāzma" ar 3:1 pārspēja "Olimps"/RFS vienību.

Kopvērtējuma augšgalā pašlaik gan "Liepājas metalurgs", gan "Ventspils" komandām ir pa 51 punktam 21 mačā, savukārt trešo pozīciju ieņem "Skonto" komanda, kas 20 spēlēs tikusi pie 44 punktiem.

Stabilā ceturtajā vietā patlaban atrodas "Dinaburg" komanda, kas 20 mačos izcīnījusi 34 punktus. Piektajā vietā atrodas "Jūrmala-VV" vienība, kas 20 spēlēs tikusi pie 25 punktiem, bet sesto pozīciju ieņem "Olimps"/RFS komanda, kas aizvadītajā 21 spēlēs izcīnījusi 22 punktus.

Septītajā pozīcijā ar 15 punktiem 21 spēlēs atrodas "Blāzma", savukārt pēdējās divas vietas "LMT Virslīgas" čempionātā šobrīd ieņem "Tranzīts" ar 11 izcīnītiem punktiem un "Daugava" komanda, kuras rēķinā ir astoņi punkti.

Pievieno komentāru

Sports