"Liepājas metalurgs" piedzīvo zaudējumu Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta spēlē

"Liepājas metalurga" hokejisti šodien, 5. septembrī, savā laukumā piedzīvoja zaudējumu Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta spēlē, atzīstot Soļigorskas komandas "Šahtjor" pārākumu.

"Šahtjor" izšķirošo pārākumu ieguva jau pirmajā periodā, pēc kura bija vadībā ar 3:0. Otrajā periodā viesi savu pārsvaru palielināja - 4:0.

Liepājniekiem rezultātu izdevās samazināt trešajā periodā, kad vispirms vārtus guva Sergejs Daņilovs, bet pēc tam precīzs bija Jānis Puriņš.

"Šahtjor" svinēja uzvaru ar 4:2, sagādājot "Metalurgam" pirmo zaudējumu Baltkrievijas atklātajā hokeja čempionātā. Abu komandu galveno treneru komentārus skatīt šeit .

Savukārt KHL Latvijas kluba Rīgas "Dinamo" jaunais fārmklubs "Dinamo/Juniors" savā laukumā ar rezultātu 2:3 (1:0, 1:2, 0:1) piekāpās Minskas "Keramin" vienībai.