"Liepājas metalurgs" minimāli pārspēj komandu "Daugava/Rīga"

PAPILDINĀTS AR VIDEO. "Liepājas metalurga" futbolisti šovakar, 4. maijā, savā laukumā "LMT Virslīgas" spēlē ar 1:0 uzvarēja komandu "Daugava/Rīga". Vienīgos vārtus mājinieku labā 39. minūtē guva leģionārs Daniels Kastners.

Liepājniekiem šajā mačā vajadzēja krietni nomocīties, lai vismaz vienu reizi dabūtu bumbu pretinieku vienības vārtos, kas "LMT Virslīgā" atrodas priekšpēdējā vietā.

Otrajā puslaikā liepājnieki gan vēl vienu reizi guva vārtus, bet tie netika ieskaitīti, jo līnijtiesnesis pirms tam bija fiksējis aizmuguri. Vēl vienā momentā Ģirta Karlsona sistā bumba atsitās pret "Daugavas" vārtu stabu. Momentu liepājniekiem bija daudz, bet bumba šoreiz spītīgi negāja viesu vārtos.

Pēc šīs uzvaras "Metalurgs" turnīra tabulā atkal izvirzījies pirmajā vietā. Nākamo spēli liepājnieki aizvadīs 10. maijā savā laukumā ar "Olimpu".

Vēl vienā šās dienas mačā "Dinaburg" ar 1:0 uzvarēja Rēzeknes komandu "Blāzma".

Abu komandu treneru komentārus skatīt video.