"Liepājas metalurgs" hokejisti pēcspēles metienos pieveic Kijevas "Sokol"

Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta (BAČ) spēlē piektdien pagājušās sezonas Latvijas čempionvienība "Liepājas metalurgs" savā laukumā ar rezultātu 5:4 (1:1, 1:2, 2:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pieveica Ukrainas vienību Kijevas "Sokol".

Liepājnieku rindās divus vārtus guva Edijs Brahmanis, bet pa reizei meta arī Mihails Kokļins un Vladimirs Mamonovs.

Savukārt pēcspēles metienu sērijā "Liepājas metalurgs" uzvarēja ar rezultātu 2:0, vārtus gūstot Ventam Feldmanim un Mamonovam.

Kā ziņots, Kijevas "Sokol" komanda būs viena no liepājnieku pretiniecēm arī Kontinentālajā kausa izcīņā, kas sāksies novembra beigās.

Tikmēr zaudējumu piedzīvoja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas "Dinamo" fārmklubs "Dinamo/Juniors", kas savā laukumā ar 2:3 (1:1, 1:2, 0:0) piekāpās latviešu uzbrucēja Elvja Želubovska pārstāvētajam klubam "Gomeļ".

"Dinamo/Juniors" labā vārtus guva Toms Hartmanis un Roberts Jekimovs, savukārt Želubovskis ar rezultativitāti un soda minūtēm neizcēlās un maču pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Trešās trešdaļas sākumā noraidījumu līdz spēles beigām saņēma pieredzējušais vārtsargs Sergejs Naumovs, kurš līdz tam sargāja "Dinamo/Juniors" vārtus. Apstrīdot trešo vārtu zaudējumu, Naumovs metās virsū kādām no viesu spēlētājiem un saņēma disciplināro sodu līdz mača beigām.

BAČ kopvērtējumā "Liepājas metalurgs" hokejisti ar 25 mačos izcīnītiem 24 punktiem ieņem 11.vietu, bet "Dinamo/Juniors" ar 15 punktiem 26 spēlēs joprojām atrodas pēdējā, 14.pozīcijā.