"Liepājas metalurgs" hokejisti pēcspēles metienos pieveic "Dinamo/Juniors" komandu

Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta (BAČ) mačā otrdien uzvaru izcīnīja pagājušās sezonas Latvijas čempionvienība "Liepājas metalurgs", kas viesos ar 6:5 (0:0, 5:3, 0:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pieveica "Dinamo/Juniors" komandu.

Mača sākumā "Dinamo/Juniors" izvirzījās vadībā ar 2:0, taču turpinājumā viesi guva četrus vārtus pēc kārtas un pārņēma vadību ar 4:2. Vēl pirms pēdējās trešdaļas "Liepājas metalurgs" atradās vadībā ar 5:3, tomēr trešajā trešdaļā "Dinamo/Juniors" guva divus bezatbildes vārtus un izlīdzināja rezultātu.

"Liepājas metalurgs" rindās vārtus guva Jānis Puriņš, Vladimirs Mamonovs, Juris Ozols, Sergejs Tjoļuškins un Edijs Brahmanis.

Savukārt "Dinamo/Juniors" labā trīs vārtus guva Roberts Bukarts, bet pa reizei precīzi meta Miks Indrašis un Andris Džeriņš.

Pēcspēles metienu sērijā "Liepājas metalurgs" uzvarēja ar rezultātu 1:0, vienīgos vārtus gūstot Ventam Feldmanim.

Svētdien abas komandas spēkosies Liepājā.

Kā ziņots, vienības savā starpā reizi tikās arī sezonas sākumā, kad ar rezultātu 3:2 savā laukumā pārāka bija "Liepājas metalurgs" komanda.

BAČ kopvērtējumā pēc šī mača "Liepājas metalurgs" hokejisti ar 26 mačos izcīnītiem 26 punktiem pakāpās uz desmito vietu, bet "Dinamo/Juniors" ar 16 punktiem 27 spēlēs atrodas pēdējā, 14.pozīcijā.