"Liepājas metalurgs" hokejisti Kontinentālā kausa spēles aizvadīs savā laukumā

Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF) sestdien paziņoja grupu sadalījumu Kontinentālā kausa izcīņā un Latvijas čempionvienība "Liepājas metalurgs" sacensības uzsāks no trešās kārtas un spēles aizvadīs savā laukumā.

"Liepājas metalurgs" sacensības uzsāks no trešās kārtas un savā laukumā no 27.novembra līdz 29.novembrim E grupā tiksies ar Ukrainas komandu Kijevas "Sokil", Austrijas vienību Zalcburgas "Red Bull", kuru pagājušajā sezonā pārstāvēja latviešu aizsargs Oskars Cibuļskis, kā arī ar otrās kārtas C grupas uzvarētāju.

Pēdējie liepājnieku pretinieki noskaidrosies Polijas pilsētā Krakovā, kur no 23. līdz 25.oktobrim spēlēs vietējā "Cracovia", Igaunijas komanda Tallinas "Stars", Lietuvas vienība Elektrēnu "Enerģija" un Karagandas "Sary-Arka" no Kazahstānas.

Vēl trešās kārtas D grupā Bolcāno "Foxes" no Itālijas, kurā iepriekšējā sezonā spēlēja Latvijas hokejisti Viktors Ignatjevs un Sergejs Durdins, savā laukumā tiksies ar Anglijas klubu Šefīldas "Steelers", slovēņu "Maribor" un B grupas uzvarētājiem.

Paralēli dalībai Kontinentālā kausa izcīņā klubs "Liepājas metalurgs" plāno startēt arī Baltkrievijas atklātajā čempionātā, kurā no Latvijas vienībām spēlēs arī "Rīga 2000".

Jau ziņots, ka IIHF, kas rīko gan Kontinentālo kausa izcīņu, gan Čempionu līgas turnīru, bija paziņojusi, ka nākamsezon Čempionu līgā varētu startēt 22 valstu komandas, taču pasaules ekonomiskās krīzes apstākļos pēdējais turnīrs atcelts.

Kontinentālā kausa izcīņas "Final Four" turnīrs no 2010.gada 15.janvārim līdz 17.janvārim notiks Francijas pilsētā Grenoblē. tajā D un E grupu uzvarētāji pievienosies vietējai komandai "Breleurs de Loups" un Baltkrievijas klubam Minskas "Junostj".

Pievieno komentāru

Sports