"Liepājas metalurgs" grauj pretinieku, otrā komanda zaudē

"Liepājas metalurga" hokejisti šovakar, 3. martā, Liepājas ledus hallē Latvijas atklātā hokeja čempionāta ceturtdaļfināla pirmajā spēlē sagrāva Lietuvas komandu "Enerģija". Savukārt liepājnieku otrā komanda izbraukumā kapitulēja "Rīgas 2000" vienībai.

"Metalurga" hokehisti pēc pirmā perioda bija vadībā tikai ar 1:0. Otrajā periodā liepājnieki iemeta četras ripas, bet trešajā periodā guva vēl sešus vārtus, svinot pārliecinošu uzvaru ar 10:1. Viesi vienīgos vārtus guva otrajā periodā, kad rezultāts bija 3:0 mājinieku labā.

Liepājnieku labā trīs vārtus guva Edijs Brahmanis, pa reizei izcēlās Eduards Ivanovs, Darjus Pliskausks, Sergejs Gubins, Juris Ozols, Gunārs Skvorcovs, Pafifovs un Jānis Puriņš.

"Liepājas metalurgs" sērijā līdz divām uzvarām izvirzījies vadībā ar 1:0.

Tikmēr spēlē starp komandām "Rīga 2000" - "Liepājas metalurgs 2" tika fiksēts rezultāts 7:3 (1:2, 6:0, 0:1); sērijā līdz divām uzvarām "Rīga 2000" vadībā ar 1-0.

Nākamās spēles būs ceturtdien, 5. martā, pulksten 18.30. "Liepājas metalurgs" spēlēs Elektrēnos, bet otrā komanda Liepājas ledus hallē.

Šovakar Liepājas komandas karsējmeitenes bija tikušas pie lielāka deju plača - uz paaugstinājuma halles tālākajā galā.