"Liepājas metalurgs" futbolisti izcīna pārliecinošu uzvaru Rēzeknē un nostiprinās "LMT Virslīgas" līderpozīcijā

Latvijas futbola čempionāta - "LMT Virslīgas" - spēlē sestdien kārtējo uzvaru izcīnīja pašreizējie kopvērtējuma līderi "Liepājas metalurgs", kas izbraukumā ar rezultātu 3:1 (2:0) apspēlēja Rēzeknes klubu "Blāzma".

Uzvarētāju labā pa vieniem vārtiem guva Maksims Rafaļskis, Andrejs Prohorenkovs un Vladimirs Kamešs, bet "Blāzma" komandā vienīgo rezultatīvo sitienu jau tiesneša pieliktajā laikā izpildīja Pāvels Riževskis.

Citā sestdienas mačā "Jūrmala-VV" savā laukumā ar rezultātu 3:1 (1:1) pieveica turnīra pastarīšus, Rīgas "Daugava" futbolistus, vārtus mājinieku labā gūstot Romānam Bezzubovam, Oļegam Žatkinam un Jurģim Kalnam.

"Liepājas metalurgs" futbolisti šonedēļ bez cīņas kļuva par "LMT Virslīgas" līderiem, jo viņiem trešdien bija paredzēta spēle ar Daugavpils "Dinaburg" vienību, kas saistībā ar aizdomām par komandas pārstāvju ilglaicīgu piedalīšanos totalizatoros ir izslēgta no "LMT Virslīgas" turnīra un līdz ar to visos atlikušajos mačos saņems tehniskos zaudējumus.

"LMT Virslīgas" kopvērtējumā "Liepājas metalurga" rēķinā tagad ir jau 75 punkti 30 spēlēs, un tuvākos sekotājus, pēdējo trīs sezonu Latvijas čempionus "Ventspils", kuri aizvadījuši par vienu maču mazāk, liepājnieki jau apsteidz par pieciem punktiem. Savukārt trešajā vietā šobrīd atrodas Rīgas "Skonto" vienība, kas 28 spēlēs tikusi pie 63 punktiem.

Ceturto pozīciju ar 49 punktiem ieņem "Dinaburg" vienība, kas saistībā ar aizdomām par komandas pārstāvju ilglaicīgu piedalīšanos totalizatoros jau ir izslēgta no "LMT Virslīgas" turnīra, bet uz piekto pozīciju ar 30 spēlēs izcīnītiem 37 punktiem pakāpās "Jūrmala-VV" komanda, kas tagad par trim punktiem apsteidz sestās vietas īpašniekus, Rīgas klubu "Olimps"/RFS.

Septītajā pozīcijā ar 23 punktiem 31 spēlē atrodas Rēzeknes "Blāzma", kurai ar 16 punktiem 31 mačā seko Ventspils "Tranzīts".

Savukārt pēdējā, devītajā vietā joprojām atrodas Rīgas "Daugava" futbolisti, kuri 29 mačos tikuši pie 11 punktiem un sestdien kļuva par pirmo komandu šīs sezonas Latvijas čempionātā, kas zaudējusi vairāk par 100 vārtiem.

"LMT Virslīgas" čempionāts turpināsies pirmdien, kad svarīgu maču aizvadīs "Ventspils" futbolisti, savā laukumā uzņemot klubu "Skonto".

Pievieno komentāru

Sports