"Liepājas metalurgs" cīņā līdz pēdējai sekundei pārspēj "TTT Rīga - Juniores"

Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) trešajā spēlē par trešo vietu piektdien "Liepājas metalurgs" vienība izbraukumā pēc Daigas Līnes pēdējā sekundē realizētā tālmetiena ar rezultātu 62:59 (14:19, 13:16, 10:11, 25:13) pieveica klubu "TTT Rīga - Juniores", pārņemot vadību sērijā.

Vēl pēc trešās ceturtdaļas mājinieces atradās vadībā ar 46:37, taču pēdējo ceturtdaļu daudz veiksmīgāk aizvadīja Liepājas komanda, un 12 sekundes pirms mača beigām laukuma saimnieces jau nonāca zaudētājos ar 56:59. Sešas sekundes pirms mača beigām Liene Priede izpildīja trīspunktu gājienu, panākot neizšķirtu rezultātu, taču Daigas Līnes pēdējā sekundē grozā raidītais trīspunktu metiens izšķīra spēles likteni par labu viesu komandai.

"TTT Rīga - Juniores" vienības labā Liene Priede guva 16 punktus un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, bet 11 punkti bija Ievas Jansones kontā. Savukārt Liepājas komandā pārliecinoši rezultatīvākā ar 31 gūtu punktu un 13 atlēkušajām bumbām bija Sabīne Niedola.

Sērijā līdz trīs uzvarām "Liepājas metalurgs" izvirzījās vadībā ar rezultātu 2-1.

Jau ziņots, ka abu komandu pirmajā mačā "TTT Rīga - Juniores" savā laukumā izcīnīja uzvaru ar rezultātu 72:65 (18:25, 15:9, 19:11, 20:20). Šajā mačā Niedola guva 41 punktu un izcīnīja 23 atlēkušās bumbas. Savukārt otrajā spēlē, kurā Niedolas rēķinā bija 32 punkti un 20 bumbas zem groziem, "Liepājas metalurgs" basketbolistes Liepājā bija pārākas ar rezultātu 66:54 (10:15, 18:13, 13:16, 25:10).

Sērijas ceturtā spēle tiks aizvadīta 13.aprīlī Liepājā, bet piektais mačs vajadzības gadījumā norisināsies 15.aprīlī Rīgā.