"Liepājas metalurgs 2" piedzīvo sagrāvi; "Varavīksnei" neizšķirts

"Liepājas metalurga 2" futbolisti Latvijas futbola čempionāta pirmajā līgā izbraukumā ar 0:5 piedzīvoja sagrāvi pret komandu "Tukums 2000 TSS/Salaspils". Savukārt "Varavīksne" izbraukumā cīnījās neizšķirti 2:2 (1:0) ar "Metta-2".

"Liepājas metalurgs 2" jau pirmajā puslaikā nokļuva zaudētāju lomā ar 0:3, bet otrajā puslaikā ielaida vēl divus vārtus. Tukumniekiem ar trim vārtiem izcēlās Jevgēņijs KOsmačovs, bet pa reizei precīzi bija Raivis Vītolnieks un Atis Kovaļovs, vēstīts Latvijas Futbola federācijas mājaslapā.

"Varavīksni" 41. minūtē vadībā izvirzīja Kristiāns Božis. 62. minūtē Māris Savinovs rezultātu izlīdzināja - 1:1. Piecas minūtes vēlāk Nauris Dobelis atjaunoja vadību liepājniekiem, taču Ravis Šonmanis 71. minūtē panāca neizšķirtu - 2:2.