"Liepājas metalurga" uzbrucējs Grebis saņem divu spēļu diskvalifikāciju

Latvijas futbola čempionāta - "LMT Virslīgas" - kluba "Liepājas metalurgs" uzbrucējs Kristaps Grebis par aizvadītajā spēļu kārtā nopelnīto sarkano kartīti saņēmis divu maču diskvalifikāciju, vēsta Latvijas Futbola federācija (LFF).

Tāpat Grebim piespriests arī 50 latu naudas sods.

Klubs "Liepājas metalurgs" svētdien izbraukumā ar 1:2 zaudēja Rīgas "Skonto", bet Grebis, kurš ir "LMT Virslīgas" turnīra rezultatīvākais spēlētājs, mača 43.minūtē sarkano kartīti saņēma par lēcienu kājās "Skonto" aizsargam Sergejam Golubevam.

Grebim tagad būs jāizlaiž 22.jūnija spēle pret pēdējo trīs sezonu Latvijas čempionvienību "Ventspils", kā arī 26.jūnijā paredzētais mačs ar Rīgas "Daugavas" komandu.

Savukārt Ventspils kluba "Tranzīts" kapteinis Artūrs Zjuzins par nopelnīto ceturto dzelteno kartīti šīs sezonas čempionātā saņēma vienas spēles diskvalifikāciju un 25 latu naudas sodu. Viņam būs jāizlaiž 16.jūnija spēle pret Rēzeknes "Blāzmas" vienību.

Čempionāta kopvērtējumā līderpozīciju ar 33 punktiem 14 spēlēs ieņem "Ventspils", bet "Liepājas metalurgs" arī ar 33 punktiem ir otrajā vietā. Savukārt "Skonto" pēc svētdienas uzvaras pietuvojās abām līdervienībām - Rīgas kluba rēķinā šobrīd ir 29 punkti, turklāt vienībai "Skonto" viena spēle vēl ir rezervē.

Ceturtajā vietā ar 18 punktiem 13 aizvadītajās spēlēs atrodas Daugavpils "Dinaburg" klubs, kam ar 16 punktiem seko "Jūrmala-VV", bet vēl par punktu mazāk ir komandai "Olimps"/RFS. Septīto pozīciju ar septiņiem punktiem patlaban ieņem "Tranzīts", taču tikpat punktu ir arī astotajā vietā esošajam klubam "Daugava". Pēdējā, devītajā vietā šobrīd atrodas "Blāzmas" futbolisti, kas 13 mačos izcīnījuši sešus punktus.

Pievieno komentāru

Sports