"Liepājas metalurga" komandu pametīs Brahmanis un visi septiņi leģionāri

Latvijas čempionvienībā hokejā "Liepājas metalurgs" nākamajā sezonā nespēlēs tās uzbrukuma līderis Edijs Brahmanis, kā arī neviens no septiņiem leģionāriem, vēsta portāls "liepajniekiem.lv".

Paredzams, ka Liepājas klubu pametīs arī trīs vietējie hokejisti, bet lielākais sastāva papildinājums gaidāms no "Liepājas metalurga" jaunajiem hokejistiem.

Kluba vadītāji iepriekš pieļāva, ka pieckārtējo Latvijas čempionu rindās būs ļoti maz ārzemnieku, bet tagad apstiprina, ka vienīgais leģionārs varētu būt Sergejs Gubins, tomēr iespējamība, ka Krievijas aizsargs arī nākošajā sezonā spēlēs Liepājā, ir visai niecīga.

Kluba "Liepājas metalurgs" direktors Aleksandrs Rogoza portālam atzina, ka citu leģionāru komandā nebūs un komandu pametīs gan tie ārzemnieki, kuri ir bijuši komandas līderi, piemēram, Darjus Pliskausks, Konstantīns Mihailovs un Darjus Lelens, gan arī mazāk pamanāmie - Aleksandrs Gorškovs, Sergejs Oļhovcevs un Kirils Pafifovs.

Ārzemniekus ir paredzēts aizstāt vismaz ar septiņiem sporta kluba "Liepājas metalurgs" 1991.gadā dzimušiem spēlētājiem. Nākamās nedēļas sākumā kluba vadītāji tiksies ar jauniešu vecākiem, lai pārrunātu, kā puiši nākamsezon apvienos spēlēšanu Latvijas čempionvienības sastāvā ar mācīšanos.
Ārvalstu hokejisti nav vienīgie, no kuriem klubs "Liepājas metalurgs" ir atvadījies. Jaunas darbavietas meklējumos uz Vāciju ir devies Liepājas vienības pagājušās sezonas rezultatīvākais spēlētājs Brahmanis, kurš atzina, ka līdz 10.jūnijam, kad viņam jābūt Vācijā, lai parakstītu līgumu ar jauno klubu, viņš par savas karjeras nākotni nevēlas neko sīkāk stāstīt.

Nākamajā sezonā "Liepājas metalurga" komandā nespēlēs arī vārtsargs Imants Legzda un aizsargi Aleksejs Bihanovs un Sergejs Ļouškins, toties paliks vecā gvarde - Eduards Ivanovs, Vents Feldmanis, Vladimirs Mamonovs, Juris Ozols un Valērijs Fiļimonovs, kā arī pārējie pērn Liepājā spēlējušie Latvijas hokejisti.

Tāpat "Liepājas metalurgs" sekmīgi risina pārrunas ar diviem pērn klubā ASK/"Ogre" spēlējušajiem aizsargiem Tomu Bluku un Aivaru Gaisiņu. Šo hokejistu atgriešanās Liepājā, kuri šeit jau spēlēja gadsimta sākumā, pagaidām gan ir uzskatāma par iespējamību, nevis faktu.
Kluba "Liepājas metalurgs" spēcīgākais sastāvs nākamajā sezonā piedalīsies Baltkrievijas atklātajā čempionātā, kurā gaidāma Kijevas komandas "Sokil" atgriešanās, bet Liepājas vienības otrā komanda piedalīsies Latvijas čempionātā.

Kā ziņots, "Liepājas metalurgs" nākamajā sezonā spēlēs arī Kontinentālā kausa izcīņā, kuras pirmās kārtas turnīrs tiks aizvadīts no šī gada 25. līdz 27.septembrim.

Pievieno komentāru

Sports