"Liepājas metalurga" hokejistiem uzvara pirmajā MHL B grupas astotdaļfināla kārtas mačā

Latvijas komanda "Liepājas metalurgs" sestdien izcīnīja uzvaru Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) B grupas izslēgšanas spēļu turnīra astotdaļfināla pirmajā mačā.

Aizvadītajā cīņā liepājnieki savā laukumā ar 4:1 (0:1, 2:0, 2:0) pārspēja Omskas "Jastrebi" vienību no Krievijas.

Pirmajā trešdaļā mājinieki nonāca iedzinējos ar 0:1, bet otrajā trešdaļā Linards Mazurs-Mago un Pauls Hodzko ļāva "Liepājas metalurgam" pārņemt vadību. Uzvaru laukuma saimnieki nodrošināja ar vēl diviem bezatbildes vārtiem trešajā trešdaļā, kad izcēlās Leonards Rimjāns un Ričards Matuzevičs.

Abu komandu sērijas otrā spēle svētdien atkal notiks Liepājā.

Kā ziņots, Latvijas komanda "Juniors" sestdien piedzīvoja zaudējumu MHL B grupas izslēgšanas spēļu turnīra astotdaļfināla pirmajā mačā.

Aizvadītajā cīņā "Juniors" ar 0:2 (0:1, 0:0, 0:1) izbraukumā piekāpās Kurgānas "Junior" komandai no Krievijas.

Latvijas kluba pārstāvji vārtus zaudēja mača otrajā minūtē, kad atradās mazākumā, kā arī trešās trešdaļas ceturtajā minūtē.

Abu komandu sērijas otrā spēle svētdien atkal notiks Kurgānā.

Izslēgšanas turnīrā sērijas ilgs līdz vienas komandas trim uzvarām.

Regulārajā čempionātā "Liepājas metalurgs" tika pie otrā labākā koeficienta līgā, savukārt "Juniors" vienībai koeficients bija sliktākais no izslēgšanas mačos iekļuvušajām vienībām, tāpēc tā sacenšas ar regulārā čempionāta uzvarētājiem "Junior".

Kā ziņots, izslēgšanas spēlēm nespēja kvalificēties trešais Latvijas klubs "Prizma"/"Rīga".