"Liepājas metalurga" hokejistiem pārliecinošs zaudējums MHL B grupas cīņā

Pārliecinošu zaudējumu Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) B grupas regulārā čempionāta spēlē svētdien piedzīvoja Latvijas klubs "Liepājas metalurgs", kas ar 1:5 (0:0, 1:2, 0:3) savā laukumā piekāpās Krievijas vienībai Odincovas OGI.

Vienīgos vārtus liepājnieku labā otrās trešdaļas astotajā minūtē guva Olafs Aploks, tobrīd izvirzot mājiniekus vadībā ar 1:0. Turpinājumā Liepājas klubs gan zaudēja piecus vārtus pēc kārtas.

Sestdien notikušajā abu komandu pirmajā savstarpējā spēlē "Liepājas metalurgs" savā laukumā uzvarēja pagarinājumā ar rezultātu 6:5.

MHL B grupas Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā no Latvijas komandām "Liepājas metalurgs", kas jau nodrošinājis dalību izslēgšanas spēlēs, ar 77 punktiem 34 mačos saglabāja pārliecinošu līderpozīciju, "Juniors" ar 48 punktiem 30 spēlēs ieņem sesto vietu, bet "Prizma"/"Rīga" ar 39 punktiem 32 spēlēs ieņem astoto vietu.

MHL B grupā šosezon 31 komanda sadalīta trīs divīzijās. Visas trīs Latvijas vienības iekļautas Ziemeļrietumu divīzijas dalībnieku vidū, kurā kopā ir 11 vienības no Krievijas, Latvijas, Lietuvas un Moldovas. Šīs 11 komandas regulārajā čempionātā aizvadīs pa četrām spēlēm ar citām savas divīzijas vienībām.

Jau vēstīts, ka MHL A grupā jau trešo sezonu pēc kārtas startē "Rīgas" komanda.

Paredzams, ka pēc sezonas divas vājākās A grupas komandas izkritīs uz B grupu, bet uz augšu pakāpsies tikai viena komanda.