"Liepājas metalurga" hokejisti viesos piekāpjas "Ļida" komandai

Latvijas čempionvienība hokejā "Liepājas metalurgs" Baltkrievijas atklātā čempionāta (BAČ) otrā posma spēlē otrdien ar rezultātu 2:4 (0:2, 1:0, 1:2) izbraukumā piekāpās "Ļida" komandai.

Pēc pirmajā trešdaļā zaudētiem diviem vārtiem, līdz trešās trešdaļas vidum Artūrs Kuzmenkovs un Artūrs Mickēvičs spēja liepājniekiem panākt izlīdzinājumu 2:2. Tomēr pēdējās piecās minūtēs mājinieki guva vēl divus vārtus vairākumā un pielika spēlei punktu.

Kā ziņots, sacensību pamatturnīrā aizvadītajās četrās savstarpējās spēlēs abas komandas uzvaras un zaudējumus dalīja uz pusēm.

BAČ kopvērtējumā "Liepājas metalurgs" ar 73 punktiem 44 spēlēs joprojām atrodas stabilā piektajā vietā, bet "Ļida" ar 60 punktiem ir pozīciju zemāk.