"Liepājas metalurga" hokejisti svin kārtējo uzvaru MHL B grupas turnīrā

Kārtējo uzvaru Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) B grupas regulārā čempionāta spēlē trešdien izcīnīja Latvijas komanda "Liepājas metalurgs", kas ar 4:1 (0:1, 1:0, 3:0) savā laukumā pārspēja "Belgorod" vienību no Krievijas.

Pirmajā trešdaļā vienīgos vārtus guva viesi, bet otrajā trešdaļā neizšķirtu panāca Raimonds Upenieks. Uzvaru liepājnieki nodrošināja trešās trešdaļas pirmo septiņu minūšu laikā, kad precīzi bija Mareks Ķepals, Olafs Aploks un Linards Mazurs-Mago.

Ceturtdien abas komandas tiksies atkārtoti, bet nedēļas nogalē "Liepājas metalurgs" savā laukumā uzņems Krievijas vienību Odincovas OGI.

Pirms došanās uz Liepāju OGI komanda sacenšas Lietuvā, kur trešdien ar 2:3 (0:1, 0:0, 2:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienos zaudēja Latvijas speciālista Aigara Ciprusa vadītajai un latviešu aizsarga Toma Tauriņa pārstāvētajai vietējai Viļņas komandai "Baltika".

Tauriņš šajā mačā spēlēja "Baltika" komandas otrajā aizsargu pārī.

MHL B grupas Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā "Liepājas metalurgs" ar 74 punktiem 31 mačā atrodas pārliecinošā līderpozīcijā. No pārējām Latvijas komandām "Juniors" ar 48 punktiem 30 spēlēs ieņem sesto vietu, kas sezonas beigās garantētu vietu izslēgšanas spēlēs, bet "Prizma"/"Rīga" ar 36 punktiem ieņem astoto vietu.

Savukārt "Baltika" ar 45 punktiem 31 spēlē ieņem šīs divīzijas septīto vietu.

MHL B divīzijā šosezon 31 komanda sadalīta trīs divīzijās. Visas trīs Latvijas vienības iekļautas Ziemeļrietumu divīzijas dalībnieku vidū, kurā kopā ir 11 vienības no Krievijas, Latvijas, Lietuvas un Moldovas. Šīs 11 komandas regulārajā čempionātā aizvadīs pa četrām spēlēm ar citām savas divīzijas vienībām.

Jau vēstīts, ka MHL A divīzijā jau trešo sezonu pēc kārtas startē "Rīgas" komanda.

Paredzams, ka pēc sezonas divas vājākās A divīzijas komandas izkritīs uz B divīziju, bet uz augšu pakāpsies tikai viena komanda.