"Liepājas metalurga" hokejisti izcīna uzvaru Baltkrievijas atklātā čempionāta spēlē

Baltkrievijas atklātajā hokeja čempionātā (BAČ) ceturtdien uzvaru izcīnīja Latvijas klubs "Liepājas metalurgs", kas savā laukumā ar rezultātu 5:3 (2:1, 1:0, 2:2) pārspēja Latvijas hokejista Aleksandra Galkina pārstāvēto "Brest" komandu.

Liepājnieku rindās ar precīziem raidījumiem izcēlās Lauris Bajarūns, Māris Grāvītis, Juris Ozols, Jānis Puriņš un Vents Feldmanis, kura rēķinā bija arī divas rezultatīvas piespēles.

Savukārt Galkins šajā mačā pie rezultativitātes punktiem netika un soda minūtes nenopelnīja, maču beidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr citā BAČ spēlē uzvaru, lielā mērā trešās trešdaļas sākumā nopelnīto daudzo divu minūšu noraidījumu dēļ, no rokām izlaida Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas "Dinamo" fārmklubs "Dinamo/Juniors", kas savā laukumā ar 5:6 (3:0, 1:1, 1:4, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Grodņas "Ņeman" hokejistiem.

"Dinamo/Juniors" komandas labā divus vārtus guva Miks Indrašis, bet pa vienam rezultatīvam metienam izdarīja Roberts Bukarts, Jānis Straupe un Toms Hartmanis. Savukārt pēcspēles metienu sērijā pretinieku vārtsargu neizdevās pārspēt ne Raimondam Vilkoitam, nedz arī Indrašim un Bukartam.

Čempionāta kopvērtējumā "Liepājas metalurgs" pēc izcīnītās uzvaras pakāpās uz 11.pozīciju ar desmit punktiem 11 spēlēs, bet "Dinamo/Juniors" ar 12 mačos izcīnītajiem pieciem punktiem joprojām atrodas pēdējā, 14.vietā.