"Liepājas metalurga" hokejisti izbraukumā piekāpjas BAČ kopvērtējuma līderiem Žlobinas "Metallurg"

Latvijas čempionvienība hokejā "Liepājas metalurgs" Baltkrievijas atklātā čempionāta (BAČ) otrā posma spēlē trešdien ar rezultātu 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) izbraukumā piekāpās kopvērtējuma līderiem Žlobinas "Metallurg".

Vienīgos vārtus liepājnieki guva 31.minūtē, kad, spēlējot mazākumā, izcēlās Jānis Straupe.

Sacensību pamatturnīrā aizvadītajās četrās savstarpējās spēlēs liepājnieki cieta četrus zaudējumus, bet vienību pirmajā otrā posma cīņā 31.janvārī savā laukumā bija pārāki pēcspēles metienu sērijā ar 3:2.

Pēc abu komandu iepriekšējās savstarpējās spēles turnīrā iestājās nacionālo izlašu pārtraukums.

Aizvadītajās sešās otrā posma spēlēs "Liepājas metalurgs" tagad piedzīvojis četrus zaudējumus un ticis pie diviem panākumiem pēcspēles metienu sērijā.

BAČ kopvērtējumā "Liepājas metalurgs" ar 75 punktiem 46 spēlēs atrodas stabilā piektajā vietā, bet "Metallurg" ar 117 punktiem ir līderi.

Kā ziņots, arī šosezon bez "Liepājas metalurga" BAČ startē vēl desmit vietējie klubi.

Čempionāts tiek aizvadīts trīs posmos. Pirmajā visas 11 komandas savā starpā izspēlēja četrus apļus, bet otrajā vienības tiks sadalītas divās grupās. A grupā iedalītas komandas, kuras pēc pirmā posma ieņēma 1.-6.vietu, bet B grupā sacenšas komandas no 7. līdz 11.vietai. Otrajā posmā komandas grupās izspēlēs vēl divus apļus.

Savukārt izslēgšanas spēļu turnīram kvalificēsies visas A grupas komandas un divas labākās B grupas komandas.