"Liepājas metalurga" futbolisti pārbaudes spēlē zaudē klubam BATE

Latvijas futbola čempionāta - "LMT Virslīgas" - futbola klubs "Liepājas metalurgs" ceturtdien pārbaudes spēlē ar 0:4 (0:1) savā laukumā zaudēja spēcīgajai Baltkrievijas komandai Borisovas BATE.

Šajā mačā klubs "Liepājas metalurgs" katru puslaiku aizvadīja ar citu sastāvu, turklāt otrajā puslaikā laukumā devās gandrīz tikai dublieri.

Liepājas komandai bija neliels pārsvars pašā spēles sākumā, un arī pirmā puslaika beigās laukuma saimnieki centās uzņemties iniciatīvu. Acīmredzama bija vēlme spēlēt caur kreiso flangu, proti, Pāvelu Surņinu, diemžēl lielākajai daļai viņam adresētajām tālajām piespēlēm trūka precizitātes, vai arī tās bija pārāk spēcīgas.

Klubs BATE vienīgos vārtus pirmajā puslaikā pēc stūra sitiena guva jau mača devītajā minūtē. Otrajā puslaikā, kad laukumā devās vienības "Liepājas metalurgs" dublieri, viesi drīz vien savu pārsvaru palielināja, bet visu maču BATE uzvarēja pārliecinoši ar 4:0.

Komandas BATE sastāvā visas 90 mača minūtes laukumā pavadīja Daugavpils "Dinaburg" aizsargs Vladislavs Gabovs, kas Borisovas vienībā šobrīd atrodas uz pārbaudes laiku.

"LMT Virslīgas" turnīrā klubs "Liepājas metalurgs" nākamo spēli aizvadīs 22.jūnijā, kad savā laukumā uzņems pēdējo trīs sezonu Latvijas čempionvienību "Ventspils". Šajā mačā liepājniekiem būs jāiztiek bez uzbrucēja Kristapa Grebja, kurš par 15.spēļu kārtā nopelnīto sarkano kartīti saņēma divu spēļu diskvalifikāciju.