"Liepājas metalurga" basketbolistes sāk ar zaudējumu

"Liepājas metalurga" basketbolistes šodien, 3. oktobrī, savā laukumā Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) jaunās sezonas pirmajā mačā zaudēja Daugavpils komandai "DU/Sedbank". Liepājnieces pievīla metienu precizitāte.

Pēc pirmās ceturtdaļas Daugavpils basketbolistes bija vadībā ar 20:15, bet otrās ceturtdaļas laikā liepājnieces spēja rezultāta starpību samazināt. Pēc pirmā puslaika viešņas bija vadībā ar 31:28.

Otrā puslaika sākumā "Metalurga" basketbolistes rezultātu izlīdzināja - 33:33, bet ceturtdaļa noslēdzās par labu pretiniecēm ar 44:42.

Pēdējās ceturtdaļas sākumā pretinieces guva izrāvienu ar 51:44, liepājnieces atspēlējās līdz 49:51, bet vadību pārņemt neizdevās, jo pretinieces spēja atkal atrauties, izceļoties ar tālmetieniem. Visā mačā Daugavpils komanda uzvarēja ar 70:56.

Uzvarētāju labā 20 punktus guva Oļesja Jevsejeva, ar 12 punktiem DU/"Swedbank" uzvaru kaldināja Evelīna Zīle, bet 11 punkti un desmit atlēkušās bumbas bija Karīnas Egles kontā.

"Visu izšķīra metienu precizitāte," maču komentēja "Metalurga" trenere Līvija Alpe-Lūka. Liepājniecēm precizitāte bija 29,7 procenti, pretiniecēm - 47,1.