"Liepājas metalurga” basketbolistes izcīna pirmo uzvaru

Šovakar, 20. oktobrī, pie pirmās uzvaras Latvijas Sieviešu Basketbola līgā tika "Liepājas metalurga” basketbolistes. Viņas spraigā cīņā ar 56:52 uzvarēja komandu "TTT Juniores”.

Pēc pirmā puslaika liepājnieces bija vadībā ar 13:9, bet otrās ceturtdaļas vidū jau iekrāja desmit punktu pārsvaru - 24:14. Pirmo puslaiku "Metalurgs" uzvarēja ar 28:21.

Diemžēl trešajā ceturtdaļā viešņām izdevās spēli izlīdzināt, viņas izvirzījās vadībā ar 32:31, kad ceturtdaļā bija atlicis spēlēt nedaudz vairāk par trim minūtēm. Pēc trešās ceturtdaļas rezultāts bija neizšķirts - 35:35.

Pēdējās desmit minūtēs vadībā bija gan viena, gan otra komanda, bet mača galotne veiksmīgāk aizvadīja liepājnieces, kuras uzvarēja ar 56:52.

"Metalurga" sastāvā rezultatīvākā ar 15 gūtajiem punktiem bija Laura Pelše, deviņus punktus guva Kristīne Bauze un Līga Zdanovska.