"Liepājas metalurga" basketbolistes izcīna bronzas medaļas

Šovakar, 16. aprīlī, Latvijas Sieviešu Basketbola līgas (LSBL) izšķirošajā spēlē par trešo vietu "Liepājas metalurga" basketbolistes cīņā pret vienību "TTT Rīga Juniores" izsēja 20 punktu pārsvaru, tomēr spēja saņemties un gūt uzvaru ar 67:63, izcīnot bronzas medaļas.

Pirmo trīsarpus minūšu laikā "Liepājas metalurga" spēlētājas panāca 10:0, bet pirmo ceturtdaļu uzvarēja ar 19:9. Otrās desmit minūtes aizritēja pēc līdzīga scenārija, un liepājnieces pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 39:20. 17 punktus bija guvusi Sabīne Niedola, vēstīts Latvijas Basketbola savienības mājaslapā.

Otrajā puslaikā rīdzinieces uzsāka aktīvu pakaļdzīšanos, krājot punktu pēc punkta un deldējot Liepājas vienības pārsvaru. Līdz trešās ceturtdaļas beigām rīdzinieces spēja atspēlēt 17 punktus un bija zaudētāju lomā vairs tikai ar 46:48.

Liepājnieces saspringtajā mača galotnē spēja atgūt vadību un izcīnīt uzvaru ar 67:63. Rezultatīvākā ar 25 punktiem "Metalurga" rindās bija Sabīne Niedola.