"Liepājas lauvu" otrā komanda spēlēs Rietumu līgā

Liepājas basketbola komanda "Liepājas lauvas 2” startēs nesen izveidotajā Rietumu līgā. Tajā bez liepājniekiem startēs vēl septiņas komandas no Kurzemes un Zemgales reģiona.

Šogad "Liepājas lauvām" finanses ir daudz mazākas, tāpēc kluba vadība pieņēmusi lēmumu otro komandu pieteikt Rietumu līgā. Tai izmaksas ir zemākas nekā Latvijas Basketbola līgas otrajā divīzijā, vēstīts kluba mājaslapā.

“Rietumu līga” ir jauns basketbola projekts, kas radīts 2009. gada pavasarī ar domu radīt augstas kvalitātes amatieru basketbola sacensības Kurzemes un Zemgales reģionā visa gada garumā.

Turnīrā var piedalīties jebkura komanda, bez spēlētāju ierobežojuma. Kopumā katrai komandai paredzētas 14 regulārā čempionāta spēles un pēc tam notiks izslēgšanas turnīrs.
„Rietumu līgas” uzvarētāji īpašā turnīrā pavasarī tiksies ar Dubultamatieru līgas un citu reģionālo turnīru uzvarētājiem.

Šā gada Rietumu līgā piedalīsies astoņas komandas:
„Liepājas Lauvas 2”
Kandava
Lapmežciems
„Partner Broker”
Tukuma sporta skola
Talsi
Kuldīga
„Brīvsolis”

"Liepājas lauvas 2” komandas sastāvs uz doto brīdi:
Artūrs Freimanis, Edgars Sviklis, Kristaps Frīdenbergs, Artis Ate, Mareks Mejeris, Rolands Nārķis, Jurģis Muskats,Toms Leiteris, Andžs Korps, Arnolds Helmanis, Jānis Steda, Edijs Silnieks, Valters Košeļevs, Romāns Gluhovskis un ļoti iespējams, ka vēl kāds no pirmās komandas vai jaunajiem basketbolistiem.

Galvenais treneris: Igors Kuzņecovs.

Pievieno komentāru

Sports