"Liepājas lauvu" basketbolisti saplosa Gulbenes "Bukus" 2

"Liepājas lauvu" basketbolisti šovakar, 14. janvārī, savā laukumā SEB Baltijas Basketbola līgas Izaicinājuma turnīrā ar 93:75 uzvarēja Gulbenes komandu "ASK/Buki". Izcilu spēli aizvadīja "Lauvu" līderis Artūrs Štālbergs. Liepājnieki saglabā cerības iekļūt turnīra "play-off".

"Lauvu" basketbolisti maču iesāka ļoti apņēmīgi un izvirzījās vadībā ar 7:2, uz ko viesi atbildēja ar minūtes pārtraukumu. Turpinājumā ar tālmetienu izcēlās gan Jevgēņijs Kosuškins, gan A. Štālbergs, un liepājnieki līdz ceturtdaļas beigām iekrāja desmit punktu pārsvaru - 26:16.

Otro ceturtdaļu ar trīspunktu metienu iesāka Gulbenes spēlētāji, bet turpinājumā jau pilnībā dominēja liepājnieki, lieliski spēlējot uzbrukumā un vācot atlēkušās bumbas zem sava groza pēc viesu neprecīzajiem metieniem.

Otrajā ceturtdaļā ar diviem tālmetieniem izcēlās Vairis Pusaudzis. Pirmo puslaiku "Lauvas" uzvarēja ar 50:30.

Otrajā puslaikā jau ritēja līdzvērtīgāka cīņa, un liepājnieki gan trešajā ceturtdaļā, gan ceturtajā ceturtdaļā gandrīz visu laiku bija priekšā ar 20 punktu pārsvaru.

Ar 30 punktiem rezultatīvākais "Lauvu" rindās bija A. Štālbergs.

"Lauvām" turnīrā tagad ir piecas uzvaras un astoņi zaudējumi, kas astoņu komandu konkurencē dod sesto vietu. Ar tikpat uzvarām un zaudējumiem septītie ir "ASK/Buki", kuriem ir sliktāka savstarpējo spēļu attiecība.

B apakšgrupas pēdējo maču liepājnieki aizvadīs nākamo trešdien Klaipēdā ar apakšgrupas vicelīderi - klubu "Neptunas".