"Liepājas lauvas" zaudē "Zemgales" vienībai 1

"Liepājas lauvu" basketbolisti šovakar, 6. aprīlī, savā laukumā Latvijas Basketbola līgas pirmās divīzijas spēlē ar 68:70 zaudēja Jelgavas komandai "Zemgale".

Pirmo puslaiku dominēja "Zemgales" basketbolisti, kuri uzvarēja ar 36:27. Viņi turpināja saimniekot arī trešajā ceturtdaļā, izvirzoties vadībā ar desmit punktu pārsvaru - 48:38. Pēc trešās ceturtdaļas "Zemgale" bija vadībā ar 53:48.

Pēdējās desmit minūtēs liepājnieki ik pa brīdim spēja pietuvoties, bet pārņetm iniciatīvu tā arī neizdevās. Cīņa saasinājās, kad trīs minūtes pirms mača beigām ar trīspunktu metienu izcēlās Ate un Pusaudzis, panākot neizšķirtu - 62:62.

"Zemgale" paņēma minūtes pārtraukumu un pēc tā ar tālmetienu atkal izvirzījās vadībā. Atlikušajā laikā viesi uzvaru nosargāja.