"Liepājas lauvas" uzņems "Lietuvos Rytas" basketbolistus

Šodien, 23. decembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā savu pēdējo mājas spēli šajā 2009. gadā aizvadīs „Liepājas Lauvas” basketbolisti, kas mērosies spēkiem ar vienu no TOP 16 Eiropas klubiem – „Lietuvos Rytas”. Spēles sākums pulksten 19:30. Visiem skolēniem un pensionāriem ieeja – bez maksas.

Liepājas basketbola klubs vēlas sagādāt patīkamu pārsteigumu itin visiem skolēniem un pensionāriem – dāvinot ieeju uz spēli bezmaksas! Turklāt, spēles laikā būs atvērtas tribīnes abās laukuma pusēs un klubs tic, ka liepājnieku aktivitāte būs liela un klubam izdosies sarūpēt kārtīgu šovu visiem klātesošajiem.

Nenoliegsim, ka par mača izteiktiem favorītiem tiek uzskatīti „Lietuvos Rytas” basketbolisti, kuri turnīra tabulā atrodas 1. vietā, savukārt, liepājnieki pēdējā 8. vietā. Lietuviešu rēķinā pašreiz ir sešas uzvaras tikpat aizvadītajās BBL Elites divīzijas spēlēs, bet liepājniekiem ir tikai viena uzvara pār BK „Ventspils”, bet piedzīvoti astoņi zaudējumi.

Iepriekšējā abu komandu savstarpējā spēlē Viļņā „Lietuvos Rytas” svinēja pārliecinošu uzvaru – 118:59. Taču šoreiz spēle sāksies no jauna, paredzams, ka cīņa pret vieniem no Eiropas spēcīgākajiem klubiem būs smaga.

Atgādinām, ka šī būs vienīgā iespēja šajā sezonā redzēt „Lietuvos Rytas” spēlējam Liepājas Olimpiskajā centrā, līdz ar to, visi basketbola cienītāji ir laipni aicināti atbalstīt liepājniekus pirmssvētku vakarā pulksten 19:30.

Komandu sastāvi:

BK „Liepājas Lauvas”
Jevgēņijs Kosūškins, Uģis Viļums, Edmunds Tukišs, Kristaps Frīdenbergs, Vairis Pusaudzis, Mareks Mejeris, Klāvs Ansons, Laimonas Kiseliuss, Artis Ate, Kalvis Sprūde, Juris Patmalnieks, Oļegs Kožeņecs un Mārtiņš Kravčenko

Galvenais treneris: Armands Misus
Treneris: Igors Kuzņecovs, Artūrs Košeļevs

„Lietuvos Rytas”

Bojan Popovič, Stefanas Babrauskas, Vidas Ginevičus, Dejan Borovņak, Mjilko Bjelič, Martinas Gecevičus, Donatas Zavackas, Simas Buterlavičus, Arturas Jomantas, Justas Siņica, Ārons Baines, Lukas Brazdauskis un Evaldas Daiņus.

Galvenais treneris: Rimas Kurtinaitis
Treneri: Arvidas Gronskis, Robertas Kunčaitis, Vidmantas Slapokas.

Pievieno komentāru

Sports