"Liepājas lauvas" turnīru uzsāk ar zaudējumu pagarinājumā

Neveiksmīgi starptautisko basketbola turnīru "Liepājas Olimpiskā centra kauss 2009" šovakar, 10. septembrī uzsāka "Liepājas lauvu" basketbolisti. Viņi piedzīvoja zaudējumu pagarinājumā pret Igaunijas komandu "Tartu/Rock".

Liepājnieki maču iesāka aktīvi un pēc pirmajām desmit minūtēm bija vadībā ar 30:18. Otrajā ceturtdaļā nekas diži nemainījās un pēc pirmā puslaika mājinieki bija iekrājuši desmit punktu pārsvaru - 41:31.

Otro puslaiku ar precīziem trīspunktu metieniem iesāka Vairis Pusaudzis un Klāvs Ansons - 49:34. Trešās ceturtdaļas vidū "Lauvas" sasniedza vienu no lielākiem pārsvariem - 54:38, bet pirms pēdējām desmit minūtēm bija vadībā ar 57:46.

Diemžēl pēdējo ceturtdaļu lieliski iesāka viesi, kur trīs minūšu laikā panāca neizšķirtu - 59:59. Kārlis Sprūde ar tālemtienu gan atjaunoja "Lauvām" pārsvaru, bet mājiniekiem atrauties vairāk par diviem, trim punktiem neizdevās. Divas minūtes pirms spēles pamatlaika beigām viena punkta pārsvars - 65:64, bet saspringtā pēdējā minūtē aukstasinīgāki bija igauņi - 73:73 un pagarinājums.

Arī to veiksmīgāk iesāka "Tartu/Rock" spēlētāji un iniciatīvu liepājniekiem vairs neatdeva. Viesi svinēja uzvaru ar 82:76.

"Lauvu" sastāvā rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Juris Patmalnieks. 13 punkti Klāva Ansona kontā.

11.septembrī pulksten 17 spēlēs BC "DņiproAZOT" – "Tartu/Rock" un pulksten 19.30 BK "Severstaļ" – BK "Liepājas Lauvas". Bet turnīra noslēdzošajā dienā 12.septembrī pulksten 11 "Tartu/Rock" – BK "Severstaļ" un 13.30 BK "Liepājas Lauvas" – BC "DņiproAZOT". Apbalvošana paredzēta 15.30.