"Liepājas lauvas" šodien spēlēs ar "Zemgali"

Šodien, 4. novembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā kārtējo Latvijas Basketbola līgas (LBL) 1. divīzijas spēli aizvadīs "Liepājas lauvas" basketbolisti, kas uzņems basketbolistus no Jelgavas – BK "Zemgale", kuri iepriekšējā sezonā bija neparocīgi pretinieki ikvienam.

Spēles sākums – pulksten 19.30.

Abas komandas šajā sezonā līdz šim vēl nav tikušās, taču pieredze rāda, ka šis liepājniekiem ir visai neērts pretinieks, ko pierāda iepriekšējās sezonas LBL spēļu statistika.

Liepājnieki LBL turnīrā tikai vienu reizi četrās savstarpējās spēlēs tika pie uzvaras, kas vēl jo vairāk liek būt piesardzīgiem arī šajā sezonā.

Komandas komplektācijā īpašas izmaiņas Jelgavas klubam nav notikušas un lielākā daļa spēlētāju ir paturēti. Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu klubā vairs nespēlē Lauris Mizis, Kaspars Raiskums un Edgars Rēķis, taču klāt nākuši tādi spēlētāji kā Māris Gulbis, Salvis Mētra un Ģirts Celms.

Sezonu jelgavnieki ir iesākuši ne pārāk veiksmīgi. LBL ietvaros ir izcīnīta viena uzvara un piedzīvoti divi zaudējumi, taču BBL Izaicinājuma kausā situācija ir vēl sliktāka – trijās spēlēs piedzīvoti trīs zaudējumi.

Atgādinām, ka spēles sākums pulksten 19.30. Ieejas maksa – divi lati. Pensionāriem un Liepājas Sporta spēļu skolas audzēkņiem, uzrādot "ieejas karti" – 50 santīmu.

BK "Liepājas lauvas"
Uģis Viļums, Oļegs Kožeņecs, Jevgēņijs Kosuškins, Mārtiņš Kravčenko, Sandis Silavs, Juris Patmalnieks, Edmunds Tukišs, Klāvs Ansons, Laimonas Kiselius, Vairis Pusaudzis, Artis Ate, Kalvis Sprūde un Mareks Mejeris

Galvenais treneris: Armands Misus.

Treneris: Igors Kuzņecovs, Artūrs Košeļevs.

BK "Zemgale"
Māris Gulbis, Salvis Mētra, Kalvis Krūmiņš, Gatis Meikšāns, Jēkabs Rozītis, Edgars Tramdaks, Armands Seņkāns, Gatis Justovičs, Ģirts Celms, Matīss Rozītis, Edgars Krūmiņš, Andris Justovičs, Jānis Bambis un Ilmārs Bergmanis

Galvenais treneris: Varis Krūmiņš.

Treneris: Kaspars Vilcāns.

Pievieno komentāru

Sports