"Liepājas lauvas" savā laukumā zaudē "Valmierai"

"Liepājas lauvu" basketbolisti šovakar, 7. janvārī, savā laukumā Latvijas Basketbola līgas spēlē ar 72:86 zaudēja "Valmieras" vienībai. Liepājnieki pretiniekiem spēja turēt līdzi vienīgi pirmajās desmit minūtēs.

Pirmo ceturtdaļu "Valmieras" basketbolisti uzvarēja ar minimālu pārsvaru - 17:15, bet otrajā ceturtdaļā viesi jau spēja atrauties un pirmo puslaiku uzvarēja ar 42:29.

Trešajā ceturtdaļā "Valmieras" basketbolisti nostiprinājās vadībā ar aptuveni desmit punktu pārsvaru, bet pirms pēdējām desmit minūtēm bija vadībā ar 66:49.

Mājiniekiem neizdevās atspēlēties arī pēdējā ceturtdaļā. "Valmieras" basketbolisti pēdējās desmit minūtēs gandrīz visu laiku bija vadībā ar 20 punktu pārsvaru. Pēdējās minūtēs "Lauvas" rezultāta starpību samazināja, bet laika bija par maz, lai mača iznākumu vērstu sev par labu.

"Lauvu" rindās rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Jevgēņijs Kosuškins, bet 15 punktus guva Kērtiss Nešs.