"Liepājas lauvas" saspringtā mačā uzvar "ASK/Bukus" 1

"Liepājas lauvu" basketbolisti šovakar, 27. janvārī, savā laukumā Latvijas Basketbola līgas pirmās divīzijas spēlē ar 83:82 uzvarēja Gulbenes komandu "ASK/Buki". Liepājniekiem rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Raimonds Vaikulis.

Maču labāk iesāka liepājnieki, kuri ar Vaira Pusaudža tālmetienu un Artūra Štālberga precīzo metienu izvirzījās vadībā ar 5:0. Pirmo ceturtdaļu "Lauvas" uzvarēja ar 22:16.

Otro ceturtdaļu labāk iesāka Gulbenes basketbolisti, kuri panāca neizšķirtu 24:24, bet pēcāk pēc Salvja Mētras diviem tālmetieniem pēc kārtas izvirzījās vadībā ar 32:24. Ceturtdaļas izskaņā mājiniekiem gan izdevās atspēlēties. Tālmetienu iemeta Jānis Porziņģis un R. Vaikulis. Pēc pirmā puslaika "Lauvas" bija vadībā ar 40:36.

Trešā ceturtdaļa aizritēja ar "Lauvu" pārākumu - 59:52, tāču pēdējās ceturtdaļas sākumā "Buki" jau pārņēma vadību 65:64. Turpinājumā spēle ritēja punkts punktā. Pašā mača izskaņā liepājniekiem izdevās pārtvert "Buku" pēdējo uzbrukumu. S. Mētra pārkāpa noteikumus un V. Pusaudzis uz soda metiena līnijas abas reizes bija precīzs - 83:82.

Bijušais "Lauvu" spēlētājs S. Mētra Gulbenes komandā bija rezultatīvākais, gūstot 24 punktus. Liepājnieks J. Porziņģis pirmajā spēlē savu skatītāju priekšā "Lauvu" labā guva astoņus punktus.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

kritinjsh

Uldi, ja reiz biji klātienē un fotogrāfēji, tad vajadzēja sekot līdzi spēlei! Liepājnieki pārtvēra pirmspēdējo "Buku" uzbrukumu un tad sekoja Mētras noteikumu pārkāpums. Pusaudzis bija precīzs abos soda metienos! Un tad (5,6 sekundes līdz ceturtdaļas beigām) "Bukiem" vēl bija iespēja izveidot savu pēdējo uzbrukumu, ko, savukārt, patraucēja J.Graudiņš, izsitot bumbu no pretinieka rokām pie centra līnijas!
Ieteikumi:
1. Neskriet līdz lielākiem sporta ziņu dienestiem (gan TV, gan radio, gan interneta vidē) izplatot aplamu informāciju.
2. Sekot līdzi notikumiem laukumā!
;)

pirms 11 gadiem, 2009.01.28 18:26

Sports