"Liepājas lauvas" sāk ar pamatīgu zaudējumu

"Liepājas lauvu" basketbolisti šovakar, 30. septembrī, savā laukumā Baltijas Basketbola līgas elites divīzijas pirmajā mačā ar 57:95 zaudēja citai Latvijas komandai "VEF Rīga". Liepājniekiem gaužām bēdīgs bija pats mača sākums - viesi izvirzījās vadībā ar 19:0.

Pēc divām nospēlētām minūtēm "VEF Rīga" bija vadībā ar 8:0, un liepājnieku galvenais treneris Armands Misus bija spiests ņemt minūtes pārtraukumu. Arī pēc tā "Lauvas" nespēja bumbu dabūt grozā un pēc sešām nospēlētām minūtēm rezultāts bija 0:19.

Tad Jevgēņijs Kosuškins realizēja vienu no diviem soda metieniem, panākot 1:19. Labi, ka pirmā puslaika izskaņā ar diviem tālmetieniem precīzs bija Kalvis Sprūde, bet vienu reizi no trūspunktu līnijas izcēlās Mārtiņš Kravčenko, citādi rezultāts pēc pirmās ceturtdaļas varēja būt ļoti nepatīkams. "VEF Rīga" pēc pirmās ceturtdaļas bija vadībā ar 26:10.

Liepājnieku spēle diži neuzlabojās arī otrajā ceturtdaļā, rīdzinieki pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 50:19.

Trešo ceturtdaļu ar tālmetieniem uzsāka "VEF Rīga", izvirzoties vadībā ar 58:25. Ceturtdaļas izskaņā viesi vēlreiz sodīja mājiniekus par pieļautajām kļūdām un bija vadībā jau ar 79:39. Ceturtdaļu ar precīzu tālmetienu noslēdza M. Kravčenko - 47:81.

Pēdējā ceturtdaļā, pēc nospēlētajām četrām minūtēm, ar piekto piezīmi malā nosēdās Klāvs Ansons. Viesi svinēja uzvaru ar 95:57.

"Lauvu" rindās rezultatīvākais ar 16 punktiem bija M. Kravčenko, 10 punktus guva Klāvs Ansons.