„Liepājas Lauvas” šajā sezonā vadīs Armands Misus un Igors Kuzņecovs

Vairums basketbola pazinējiem „Lauvas” šā brīža galvenais treneris jau bija zināms, taču šīs sezonas trenera palīga Igora Kuzņecova vārds daudziem vēl bija svešs. Tā kā Igors jau kādu laiku ir viens no „Lauvām”, tad laiks ir iepazīstināt arī pārējos par Igora spējām un varēšanu.

Igors Kuzņecovs šobrīd ir tikai 25 gadus vecs jaunietis, kurš ar basketbolu ir saistītas jau kopš 1.klases. Igors sākotnēji pabeidza Gaviezes pamatskolu, pēcāk iestājās Liepājas 1.ģimnāzijā (tolaik vidusskola), kur turpināja mācības. Tajā laikā Igors pārstāvēja ne tikai savas skolas komandu, bet arī Liepājas basketbola skolu un pamazām pats personīgi sāka domāt par jauniešu apmācīšanu basketbolā.

Tieši tāpēc Igors pēc vidusskolas absolvēšanas pārcēlās uz dzīvi Rīgā un sāka studēt Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmijā par sporta skolotāju un basketbola treneri. Kā pats Igors atzīst: ”Basketbols man ir bijis sirdī tuvs jau kopš sākumskolas, līdz ar to, mana izvēle studēt Rīgā par basketbola treneri nāca pats no sevis”. Igors Rīgā pavadīja 5 gadus, kuru laikā ne tikai studēja, bet arī pats spēlēja augstskolas komandā Latvijas Studentu Basketbola līgā pašreizējā Latvijas U-18 izlases galvenā trenera Jāņa Rimbenieka vadībā.

Uzreiz pēc augstskolas beigšanas Igors atgriezās atpakaļ Liepājā un ātri vien BK „Liepājas Lauvas” direktors Artūrs Košeļevs uzaicināja Igoru strādāt par basketbola treneri 1994.,1992. un 1990. gada dzimušajiem puišiem, kuri par treneri ir izteikušies tikai to pašu labāko. Turklāt, Igors iepriekšējā gada laikā pildīja ne tikai trenera lomu, bet arī menedžera funkcijas basketbola klubā „Liepājas Lauvas”.

Pamazām iekarojot jauno basketbolistu un Basketbola skolas direktora uzticību, Igora loma ir būtiski palielinājusies un Igoram sezonas sākumā tika dota lieliska iespēja sevi apliecināt arī pieaugušo basketbolistu līmenī – kļūt par basketbola kluba „Liepājas Lauvas” galvenā trenera palīgu, uz ko Igors piekrita.

Līdz ar to, Igors šajā sezonā pildīs ne tikai jauniešu trenera funkcijas, bet cerams, ka arī būs nozīmīgs palīgs liepājnieku galvenajam trenerim Armandam Misus.

Pievieno komentāru

Sports