"Liepājas lauvas" sagrauj "Zemgales" basketbolistus 7

"Liepājas lauvu" basketbolisti šovakar, 14. februārī, savā laukumā SEB Baltijas Basketbola līgas Izaicinājuma kausa otrā posma spēlē ar 92:70 uzvarēja komandu "Zemgale" un saglabā cerības iekļūt turnīra "play-off" kārtā. Deviņus trīspunktu metienus mačā guva "Lauvu" basketbolists Kērtiss Nešs.

Mača sākumā "Zemgale" izvirzījās vadībā ar 9:3, bet ceturtdaļas vidū liepājnieki pārņēma vadību - 15:13, pirmo ceturtdaļu uzvarot ar 26:23.

Trīs minūtes pirms otrās ceturtdaļas beigām rezultāts uz tablo bija neizšķirts - 37:37, bet atlikušajā laikā labāk nospēlēja "Lauvas", kas pirmo puslaiku uzvarēja ar 43:41.

Otrā puslaika sākumā liepājnieki teicami meta tālmetienus un izvirzījās vadībā ar 57:48. Tas arī bija lūzums mačā, pēc kura viesi tā arī vairs nespēja būtiski samazināt rezultāta starpību. Pēc trešās ceturtdaļas "Lauvas" bija vadībā ar 67:57.

Pēdējās desmit minūtēs ar trīspunktu metieniem zibeņoja Kērtiss Nešs, kurš mača izskaņā guva četrus tālmetienus pēc kārtas. Kopumā viņš iemeta deviņos no 12.

K. Nešs guva 29 punktus. 16 punkti Raimonda Vaikuļa kontā, bet 13 punktus iemeta Klāvs Ansons.