„Liepājas Lauvas” pret BK „Barons”

Šo otrdien, 17. novembrī, Latvijas Basketbola Līgas 1. divīzijas spēli aizvadīs „Liepājas Lauvas” basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā spēkiem mērosies ar iepriekšējās sezonas Latvijas vicečempioniem - „Barons” basketbolistiem. Spēles sākums pulksten 19:30.

Liepājnieki šobrīd LBL turnīra tabulā atrodas augstajā 3. vietā ar izcīnītām četrām uzvarām un piedzīvotiem diviem zaudējumiem, savukārt, otrdienas spēļu pretinieki līdz šim čempionātā spēlē bez zaudējumiem un kopīgi ar „VEF Rīga” komandu dala 1. vietu.

„Barons” basketbolisti līdz šim ir izcīnījuši četras uzvaras, taču jāatzīst, ka trīs no spēlēm ir bijušas pret „Ķeizarmežs” basketbolistiem, kuri šajā sezonā cīnās bez uzvarām un visticamāk, ka tā arī paliks.

Savukārt, vēl viena spēle ir bijusi pret „Zemgales” basketbolistiem, kurus izdevās uzvarēt tikai ar 7 punktu pārsvaru – 91:84.

Līdz ar to, spriest par patieso „Barons” spēku ir visai grūti un šī spēle būs viens no rādītājiem, cik patiesībā spēcīgi šobrīd ir pašreizēji Latvijas vicečempioni.

Komandas sastāvi ir visai līdzīgi. Par rīdzinieku komandas līderi tiek uzskatīts Ivars Timermanis, kurš šobrīd ir rezultatīvākais spēlētājs visā LBL 1. divīzijā, taču komandā ir vēl tādi pieredzējuši spēlētāji, kā Uvis Helmanis, Aigars Vītols un arī iepriekšējās sezonas „Liepājas Lauvas” centra spēlētājs Aleksejs Zorins.

Savukārt, liepājnieku trumpji, viennozīmīgi, ir abi leģionāri - Oļegs Kožeņecs un Laimonas Kiselius. Turklāt, komandas sastāvā ir atgriezies Jevgēņijs Kosuškins, kas būtiski pastiprinās liepājnieku garo galu.

Pievieno komentāru

Sports