"Liepājas lauvas" piedzīvo sāpīgu zaudējumu

"Liepājas lauvu" basketbolisti šovakar, 25. martā, savā laukumā SEB Baltijas Basketbola līgas otrās divīzijas ceturtdaļfinālā piedzīvoja sāpīgu zaudējumu pret Lietuvas komandu "Sakalai". Pirms pēdējām desmit minūtēm liepājnieki bija vadībā ar 14 punktu pārsvaru.

Maču liepājnieki iesāka ar diviem precīziem Vaira Pusaudža tālmetieniem, bet pirmo ceturtdaļu uzvarēja ar 27:16. Arī otrajā ceturtdaļā mājinieki bija precīzi no trīspunktu līnijas, pirmo puslaiku uzvarot ar 50:42.

Pēc trešās ceturtdaļas "Lauvas" bija vadībā ar 73:59. Pēdējo ceturtdaļu liepājnieki aizvadīja neveiksmīgi. Pusotru minūti pirms spēles beigām viesi pārņēma vadību un uzvarēja ar 85:83.

Liepājnieku rindās rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Raimonds Vaikulis.

Ceturtdaļfināla uzvarētāji tiek noteikti divu spēļu summā. Atbildes mačs sestdien pretinieku laukumā Viļņā.