"Liepājas lauvas" pārbaudes turnīrā zaudē arī "DņiproAZOT" vienībai

Četru basketbola komandu pārbaudes turnīru, kas risinās Liepājā, sestdien ar zaudējumu noslēdza Latvijas klubs "Liepājas lauvas", kas ar rezultātu 61:77 piekāpās Ukrainas komandai "DņiproAZOT", turnīra kopvērtējumā paliekot pēdējā, ceturtajā vietā ar trīs spēlēs piedzīvotiem trim zaudējumiem, vēsta Liepājas kluba oficiālā mājaslapa internetā.

Mājinieku komandā rezultatīvākais spēlētājs bija Vairis Pusaudzis, kurš guva 14 punktus, bet 13 punktus liepājnieku rēķinam pievienoja Mārtiņš Kravčenko, savukārt "DņiproAZOT" rindās rezultatīvākais ar 16 gūtiem punktiem bija Aleksandrs Aleksejenko.

Pirmo ceturtdaļu labāk iesāka viesi, kuri lielāko daļu turējās vadībā, taču pašā puslaika izskaņā vairākus tālmetienus realizēja mājinieki, pārņemot vadību spēlē un pirmo puslaiku noslēdzot ar sev labvēlīgu rezultātu - 33:30.

Pēc pārtraukuma situācija būtiski izmainījās, un viesi ne tikai panāca līdzsvaru, bet arī aizsteidzās priekšā, un trešās ceturtdaļas beigās rezultāts jau bija 50:40 "DņiproAZOT" labā. "Liepājas lauvas" komandas basketbolistiem lauzt spēles gaitu vairs neizdevās, un arī trešajā turnīra spēlē tika piedzīvots zaudējums - 61:77.

Jau ziņots, ka pirmajā spēlē "Liepājas lauvas" ar 76:82 pagarinājumā piekāpās Igaunijas vienībai Tartu "Rock", bet otrajā mačā ar 69:78 zaudēja arī Krievijas komandai Čerepovecas "Severstaļ", kuru vada bijušais liepājnieku treneris Oļegs Okulovs.

Uzvaru turnīrā izīnīja "Rock" vienība, kas cīņā par pirmo vietu sestdien ar rezultātu 85:68 sakāva "Severstaļ" komandu.

Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Tartu komandas amerikāņu leģionārs Tods Abernetijs, kurš aizvadītajā sezonā pārstāvēja Latvijas vicečempionus "Barons"/LMT. Abernetija rēķinā vidēji spēlē bija 19,3 punkti un četras rezultatīvas piespēles.