"Liepājas lauvas" nav nomaksājusi algas Mētram un Viļumam

Latvijas Basketbola līgas (LBL) komanda "Liepājas lauvas" nav nomaksājusi algas vienību jau pametušajiem spēlētājiem Salvim Mētram un Uģim Viļumam.

Mētra, kas pašlaik jau pārstāv ASK/"Buki" vienību, norādījis, ka nav saņēmis no Liepājas vienības atalgojumu par pagājušā gada decembri un daļu novembra. Tāpat klubs nav samaksājis līgumā atrunāto mācību maksu pilnā apmērā.

"Cik tad ilgi var paļauties uz solījumiem, kas jau nākamajā brīdī mainās, turklāt kluba vadītāju attieksme ir vienkārši nesaprotama - viņi mani ignorē, piemēram, vairākkārt, šķiet, apzināti neatbild uz telefona zvaniem. Es tikai vēlos saņemt to, kas man pienākas, jo galu galā visiem ir grūti laiki," norādīja Mētra, piebilstot, ka vēlreiz klubam nosūtīšot vēstuli, bet, ja piecu dienu laikā nekas nemainīsies, tad viņš ir gatavs tiesāties ar savu bijušo komandu.

"Liepājas lauvu" direktors Artūrs Košeļevs nenoliedza, ka atsevišķiem basketbolistiem algas ir aizkavējušās, taču viņš sola, ka, līdzko būs pieejami līdzekļi, minētie spēlētāji pelnīto naudu saņems. Tomēr Mētras gadījumā Košeļevs atzina, ka klubs viņam esot parādā par 19 "Liepājas lauvās" pavadītajām dienām.

Savukārt Mētra norādīja, ka viņš balstīšoties tikai uz vasarā parakstīto līgumu, nevis ļausies Liepājas klubam sevi apmānīt. "Kluba vadītāji man cenšas iestāstīt, ka līgums esot parakstīts tikai līdz pērnā gada beigām, nevis sezonas beigām, kā tas ir patiesībā," citēts Mētra.

Arī "Liepājas lauvu" valdes priekšsēdētājs Artis Lagzdiņš atzina, ka ekonomiskā situācija pašreiz ir sarežģīta, un neslēpa, ka arī vairāki vēl joprojām komandā esošie basketbolisti algas nav saņēmuši pilnā apmērā. "Reālā situācija pašreiz ir tāda, ka mēs nevaram atļauties neko vairāk, kā tikai solīt, jo mums brīvu līdzekļu vienkārši nav, jo nevar galu galā spēlējošajiem basketbolistiem nemaksāt vispār," sacīja Lagzdiņš, piebilstot, ka šobrīd nav iespējams pateikt, kad parādi tiks dzēsti.

Pievieno komentāru

Sports