"Liepājas lauvas" mača izskaņā pieveic "Valmieru"

"Liepājas lauvu" basketbolisti šovakar, 25. oktobrī, izbraukumā Latvijas Basketbola līgas spēlē pārspēja "Valmieru". "Lauvām" izdevās spēli saglābt mača pēdējā ceturtdaļā.

Maču lieliskāk uzsāka "Valmiera", kas izvirzījās vadībā ar 7:0. Pirmo ceturtdaļu mājinieki uzvarēja ar 29:18, vēstīts Latvijas Basketbola savienības mājaslapā.

Otrajā ceturtdaļā "Valmiera" turpināja palielināt savu pārsvaru, pēc pirmā puslaika esot vadībā ar 45:28.

Trešajā ceturtdaļā "Lauvām" rezultāta starpību neizdevās diži samazinā. mājinieki bija vadībā ar 57:47.

Pēdējās desmit minūtēs "Lauvas" uzsāka pakaļdzīšanos, kad bija atlicis spēlēt mazliet vaīrāk par trim minūtēm, viesi izvirzījās vadībā ar 64:63. Atlikušais spēles laiks aizritēja punkts punktā. "Lauvas" svinēja uzvaru ar 72:70.

Rezultatīvākais "Lauvu" rindās bija Oļegs Kojenets, kurš guva 24 punktus. 21 punktu guva Laimons Kisieļus.