"Liepājas lauvas" labāk nospēlē mača galotni

Latvijas Basketbola līgas spēlē šovakar, 25. februārī, "Liepājas lauvu'' basketbolisti izbraukumā ar 69:64 pieveica Valmieru. Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais ar 18 gūtajiem punktiem bija Kērtiss Nešs.

Otrās ceturtdaļas vidū Liepājas basketbolistu pārsvars sasniedza jau desmit punktu – 25:15, bet mājinieki atbildēja ar 7:0 izrāvienu, rezultāta starpību samazinot līdz trim punktiem – 25:22, vēstīts Latvijas Basketbola savienības mājaslapā.

Trešās ceturtdaļas sākumā Liepāja ieguva spēlē lielāko pārsvaru – 44:32, bet turpinājumā pārliecinošāk laukumā darbojās mājinieki, līdz ceturtdaļas beigām panākot vairs tikai viena punkta deficītu – 47:48.

Trīs minūtes pirms mača beigām bija neizšķirts 61:61, bet spēles galotni labāk nospēlēja liepājnieki.