"Liepājas lauvas" komanda piedzīvo zaudējumu pirmajā pirmssezonas pārbaudes spēlē

Zaudējumu pirmajā pārbaudes spēlē pirms jaunās sezonas sestdien piedzīvoja Latvijas basketbola komanda "Liepājas lauvas", kas ar rezultātu 75:84 piekāpās Čerepovecas "Severstaļ" vienībai, kuru trenē bijušais liepājnieku treneris Oļegs Okulovs.

Maču abas komandas iesāka itin un rezultāts auga vienmērīgi, taču lielākoties vadībā turējās Čerepovecas komanda, pirmo puslaiku noslēdzot savā labā ar 37:42. Trešās ceturtdaļas sākumā krievu klubs savu pārsvaru palielināja, taču pamazām iespēlējās arī liepājnieki, kuri pretiniekus ceturtdaļas vidū ne tikai noķēra, bet arī aizgāja priekšā pat ar septiņu punktu pārsvaru. Turpinājumā gan atkal sekmīgāki bija viesi, mača galotnē svinot panākumu ar rezultātu 75:84.

Rezultatīvu spēli liepājniekiem aizvadīja komandas jaunieguvums Juris Patmalnieks, kurš izcēlās ar 22 gūtajiem punktiem, turklāt 14 no tiem tika gūti spēles otrajā puslaikā.

"Mača galvenais mērķis bija noskaidrot jauno spēlētāju meistarību laukumā, jo spēle galu galā ir vislabākais treniņš. Šoreiz rezultātam bija otršķirīga loma un tāpēc galvenais uzdevums bija censties dot katram spēlētājam pēc iespējas lielāku spēles laiku, kas veiksmīgi tika arī izdarīts. Protams, cīnījāmies par panākumu, taču pāris kļūdas spēles izšķirošajā fāzē neļāva mums izcīnīt uzvaru," pēc mača izteicās liepājnieku šīs sezonas galvenais treneris Armands Misus.

Jau ziņots, ka dienu iepriekš "Severstaļ" komanda tikās arī ar Latvijas čempionvienību "Ventspils", piedzīvojot zaudējumu ar 70:90.

Pirmdien un otrdien liepājnieki divas pārbaudes spēles aizvadīs Klaipēdā, kur tiksies ar "Dņepr" no Ukrainas un "Saransk" vienību no Krievijas. Savukārt no 10. līdz 12.septembrim, "Liepājas lauvas" piedalīsies turnīrā savā laukumā.