"Liepājas Lauvas" komanda aizvadījusi pirmo treniņu pēc gripas epidēmijas pārciešanas

Latvijas basketbola klubs "Liepājas Lauvas" pirmdien aizvadījis pirmo treniņu pēc gripas epidēmijas pārciešanas, aģentūru LETA informēja komandas direktors Artūrs Košeļevs.

"Nu jau ir uz labo pusi. Svētdien no slimnīcas izrakstīja Uģi Viļumu, un šodien treniņā bija visi, izņemot viņu. Ja pēkšņi nenotiks kādi pārsteigumi, tad nākamajā mačā būsim gatavi piedalīties," uzsvēra Košeļevs.

Jau ziņots, ka gripas epidēmijas dēļ tika atcelta piektdien paredzētā "Liepājas Lauvu" komandas spēle ar "Valmieras" vienību. Mačam bija jānorisinās Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmās divīzijas turnīra ietvaros.

Kā pastāstīja Košeļevs, komandas treniņi tika atcelti uzreiz pēc pagājušās otrdienas spēles ar "Barons" vienību.

"Vieglāk vai smagāk bija saslimuši septiņi basketbolisti, no kuriem vissmagāk Viļums, kuru nācās ielikt slimnīcā," atklāja komandas direktors.

Košeļevs izteicās, ka nav zināms, kur spēlētāji saslimuši. "Cik saprotu, pēc mūsu viesošanās Lietuvā un mača ar Ķēdaiņu "Ņevežis" vienību šā paša iemesla dēļ tika atcelts viņu Lietuvas čempionāta mačs ar "Šiauliai"."

Kopā pirms gripas epidēmijas "Liepājas Lauvas" četrās dienās aizvadīja trīs spēles, izbraukumā tiekoties ar "Ņevežis" un Kauņas "Žalgiris", bet savā laukumā uzņemot "Barons" basketbolistus.

Nākamo maču "Liepājas Lauvas" aizvadīs ceturtdien, kad LBL turnīra mačā izbraukumā tiksies ar "Ķeizarmežs" vienību.

LBL kopvērtējumā pašlaik liepājnieki ar četrām uzvarām septiņās spēlēs ieņem ceturto vietu. Savukārt BBL elites divīzijas turnīrā "Liepājas Lauvas" ar vienu uzvaru septiņās spēlēs atrodas pēdējā, desmitajā pozīcijā.

Pievieno komentāru

Sports