"Liepājas lauvas" izbraukumā pārliecinoši uzvar "Ķeizarmežu"

"Liepājas lauvu" basketbolisti vakar izbraukumā Latvijas Basketbola līgas pirmajā mačā ar 95:58 (25:18, 19:14, 25:19, 28:7) pieveica komandu "Ķeizarmežs".

"Lauvas" mača laikā pamazām pārņēma vadības grožus un pirmā puslaika beigās pēc vairākiem rezultatīviem liepājnieku uzbrukumiem pirmo reizi tika pārsniegta desmit punktu robeža un puslaiks pabeigts ar 44:32, vēstīts Latvijas Basketbola savienības mājaslapā.

Pēc pārtraukuma rīdzinieku pretošanās tika pilnībā salauzta - deviņi "Lauvu" punkti divās minūtēs un jau +21 - (53:32). Līdz ar to liepājnieki LBL sezonu sāka ar pārliecinošu uzvaru viesos – 95:58.

Laimons Kisieļs liepājniekiem guva 23 punktus. "Lauvu" sastāvā laukumā devās arī visi trīs jaunpienācēji. Uģis Viļums guva 14 punktus, Artūrs Štālbergs - 13 punktus, betg Oļegs Kojenets - septiņus punktus.

Jau sestdien pulksten 19 "Liepājas lauvas" savā laukumā aizvadīs nākamo Latvijas Basketbola līgas spēli, kad tiksies ar "Valmieru".