"Liepājas lauvas" ir ceturtdaļas attālumā no bronzas medaļām

"Liepājas lauvu" basketbolisti šovakar, 17. maijā, Liepājas Olimpiskajā centrā Latvijas Basketbola līgas pirmās divīzijas trešajā spēlē pār bronzas medaļām pēc trešās ceturtdaļas uzvar "Barons/O! Karti".

Liepājnieki jau no spēles sākuma uzņēmās vadību, ceturtdaļas vidū sasniedzot deviņu punktu pārsvaru. Pēc pirmās ceturtdaļas Lauvas ir vadībā ar 24:20.

Otrajā ceturtdaļā Lauvas atkal veica izrāvienu, ceturtdaļas vidū sasniedzot desmit punktu pārsvaru - 36:26. Pēc rīdzinieku paņemtā minūtes pārtraukuma liepājnieki turpināja dominēt laukumā,  panākot 41:29 savā labā.

Pēc pirmā puslaika Lauvas ir vadībā ar 44:37. Liepājniekiem rezultatīvākie ar deviņiem punktiem katrs ir Pīrss Kaldvels un Eštons Mičels.

Pēc trešās ceturtdaļas Lauvas bija vadībā ar 73:63.