“Liepājas lauvas” būtiski papildina sastāvu

Basketbola klubs “Liepājas lauvas” panācis vienošanos par spēlēšanu savā sastāvā ar vairākiem augsta līmeņa basketbolistiem.

Klubs panācis vienošanos ar 204 centimetrus garo Baltkrievijas basketbolistu Oļegu Kojenetu un iepriekšējā sezonā savā sastāvā redzētajiem Artūru Štālbergu un Uģi Viļumu, šodien paziņoja “Lauvu” direktors Artūrs Košeļevs.

“Lieki teikt, ka šie spēlētāji būs būtiski palīgi, jo visi trīs ir gana pieredzējuši un ar lielām ambīcijām,” stāsta A. Košeļevs.

A. Štālbergam sezonas starplaikā neizdevās nokārtot formalitātes ar Ukraiņu un Kipras klubiem, kuri izraisīja interesi par liepājnieku, līdz ar to viens no pagājušā gada kluba līderiem arī šajā sezonā palīdzēs savas dzimtās pilsētas komandai.

U. Viļums Liepājā spēlēja jau iepriekšējās sezonas lielāko daļu un ir labi pazīstams gan komandas biedriem, gan līdzjutējiem. “Viļuma pieredze un cīņasspars būs kā paraugs jaunajiem,” pārliecināts ir “Lauvu” galvenais treneris Armands Misus.

Liepājnieku sastāvu būtiski papildinās arī baltkrievu leģionārs O. Kojenets. 32 gadus vecais baltkrievu basketbolists iepriekšējā sezonā spēlēja Ukrainas klubā “Donetsk”.

Pievieno komentāru

Sports