"Liepājas lauvas" basketbolisti pārbaudes spēlē zaudē Ukrainas klubam "Dņepr"

Zaudējumu otrajā pārbaudes spēlē pirms jaunās sezonas pirmdien piedzīvoja Latvijas basketbola komanda "Liepājas lauvas", kas ar rezultātu 63:73 (15:19, 6:12, 22:20, 19:22) piekāpās Ukrainas vienībai "Dņepr", vēsta Ukrainas vienības mājaslapa internetā.

Uzvarētājiem produktīvu spēli aizvadīja bijušais Latvijas kluba "ASK Rīga" komandas spēlētājs lietuvietis Martins Andrukaitis, kurš guva 20 punktus un izcīnīja desmit atlēkušās bumbas.

Andrukaitis "ASK Rīga" komandā aizvadīja 2006./2007.gada sezonu, bet pagājušajā nedēļā tika ziņots, ka lietuvietis noslēdzis priekšlīgumu ar maksātnespējīgo klubu "ASK Rīga". Tomēr šī informācija neapstiprinājās un Andrukaitis pievienojās "Dņepr" vienībai.

Kā ziņots, pirmajā pārbaudes spēlē "Liepājas lauvas" ar rezultātu 75:84 piekāpās Čerepovecas "Severstaļ" vienībai, kuru trenē bijušais liepājnieku treneris Oļegs Okulovs.

Otrdien "Liepājas lauvas" pārbaudes mačā tiksies ar Krievijas vienību "Saransk".

Savukārt no 10. līdz 12.septembrim "Liepājas lauvas" piedalīsies turnīrā savā laukumā. Šajā turnīrā bez Liepājas komandas spēlēs arī Tartu "Rock" no Igaunijas, "Severstaļ" un Ukrainas komanda "DņiproAZOT".

Pievieno komentāru

Sports