"Liepājas lauvas" atstāj Uģis Viļums

Latvijas Basketbola līgas (LBL) klubu "Liepājas lauvas" finanšu trūkuma dēļ atstājis viens no komandas līderiem Uģis Viļums.

Tiek ziņots, ka tuvākajā laikā klubā notiks vēl kādas pārmaiņas.

"Liepājas lauvu" direktors Artūrs Košeļevs norāda, ka pašreizējā ekonomiskajā situācijā, kad sākotnēji plānotais budžets ir sarucis par trešdaļu, nav citu iespēju, kā samazināt izmaksas uz spēlētāju rēķina.

"Ja mēs vēlamies, lai Liepājai būtu profesionāla vīriešu basketbola komanda arī nākamajā sezonā, tad, gribam to vai ne, bija jāizšķiras par līgumattiecību pārtraukšanu ar atsevišķiem spēlētājiem," tiek citēts Košeļevs. "Jā, iespējams, šo sezonu mēs vēl būtu spējuši aizvadīt ar pašreizējo kodolu, taču tad nebūtu nekādu garantiju, domājot par nākotni, kas tik un tā izskatās visai bēdīga."

Viļums, kas ir arī Latvijas izlases kandidāts, Liepājas klubam pievienojās pagājušā gada rudenī. Šosezon aizsargs LBL regulārā čempionāta 15 aizvadītajos mačos vidēji guva 11,4 punktus, izcīnīja 4,3 atlēkušās bumbas, kā arī izdarīja 3,3 rezultatīvas piespēles. Savukārt SEB Baltijas Basketbola līgas (BBL)

Izaicinājuma kausa izcīņas regulārā čempionāta 14 spēlēs Viļums vidēji guva 9,5 punktus un izdarīja 2,14 rezultatīvas piespēles.

Pievieno komentāru

Sports